Bidfood Farutex

thumb_up 3973 polubień
favorite 66 ulubione
Kniewska 2H
70-846 Szczecin, Polska
phone
Kliknij aby pokazać telefon
Poproś o informacje

Bidfood Farutex Informacje o firmie

Ogólne informacje

Farutex, część międzynarodowej grupy Bidfood, jest liderem w dystrybucji żywności dla segmentu HoReCa w Polsce. Posiadamy 26-letnie doświadczenie w zakresie dystrybucji spożywczej. Nasze oddziały i filie rozmieszczone są na terenie całej Polski.

Jesteśmy głównym odbiorcą największych polskich producentów artykułów spożywczych, jak również znaczącym importerem produktów zagranicznych dostawców, z których wielu jest reprezentowanych przez naszą firmę w Polsce na zasadach wyłączności. Nasza oferta obejmuje ponad 7,5 tys. produktów.

W dystrybucji artykułów spożywczych dla gastronomii opieramy się wyłącznie na własnym transporcie oraz nowoczesnym zapleczu magazynowym. Systematycznie modernizujemy flotę transportową i bazy magazynowe, wdrażamy system HACCP, zapewniamy bezpieczeństwo zdrowotne żywności.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, w 2008 r. powołaliśmy zespół Doradców Kulinarnych - dziś Szefów Kuchni. Zadaniem Szefów Kuchni jest prowadzenie pokazów kulinarnych, prezentacja produktów z oferty oraz fachowa pomoc w zakresie optymalizacji kosztów potraw i doboru produktów w wyspecjalizowanych dziedzinach. W czerwcu 2011 r. do dyspozycji Szefów Kuchni zostało oddane pierwsze studio kulinarne w Krakowie, w grudniu otwarte zostało studio we Wrocławiu, a w styczniu 2012 r. studio kulinarne w Warszawie. Najnowsze studio powstało w w marcu 2016 r. w Łodzi. Wraz z otwarciem pierwszego studia kulinarnego Farutex zainicjował projekt "Akademii Kulinarnej", którego celem jest podnoszenie kwalifikacji i wymiana doświadczeń zawodowych wśród Szefów Kuchni i Kucharzy z całej Polski.

Kniewska 2H Szczecin

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
06:00 - 16:00
Wtorek:
06:00 - 16:00
Środa:
06:00 - 16:00
Czwartek:
06:00 - 16:00
Piątek:
06:00 - 16:00
Sobota:
06:00 - 13:00
Parking
Firma posiada parking.
Telefon kontaktowy
+48914602000
Linki
Konta społecznościowe
Słowa kluczowe
Dostawca produktów spożywczych, Hurtownia, Hurtownia nabiału

Bidfood Farutex Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yoys - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę