"Pellini" Trend Sp. z o.o.

Łanowa 12
97-300 Piotrków Trybunalski, Polska
phone
Kliknij aby pokazać telefon
Poproś o informacje

"Pellini" Trend Sp. z o.o. Informacje o firmie

Ogólne informacje

Branżą, w której działa "Pellini" Trend Sp. z o.o. jest Hurtownia kawy. Krajem, w którym znajduje się "Pellini" Trend Sp. z o.o., jest Polska, natomiast siedziba firmy znajduje się w Piotrków Trybunalski.

Niestety nie posiadamy szczegółowych informacji o ofercie firmy i produktach, dlatego sugerujemy wysłanie zapytania o informacje lub skontaktowanie się telefonicznie: +48446499702

Możesz odwiedzić siedzibę firmy "Pellini" Trend Sp. z o.o.. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, kieruj się do adresu: Łanowa 12, 97-300 Piotrków Trybunalski, Polska.

Użyj współrzędnych geograficznych lokalizacji firmy: 51.386446, 19.694528, aby łatwo dotrzeć do podanego adresu za pomocą nawigacji GPS.

Łanowa 12 Piotrków Trybunalski

Godziny otwarcia
Telefon kontaktowy
+48446499702
Linki
Słowa kluczowe
Hurtownia kawy

"Pellini" Trend Sp. z o.o. Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yoys - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę