Super Patch

verified_user
350 Britannia Road East Unit 1
L4Z 1X9 Mississauga ON, Kanada

Oferty z Super Patch

Zostań partnerem

Zostając partnerem kupujesz Super Patach plastry po cenach hurtowych, otrzymasz stronę internetową. Wsparcie w języku Polskim. Koszt inwestycji na start 50 USD plus przesyłka.

Zobacz ofertę
Opublikowane: 10 czerwca 2024 12:51
Wygasa: 10 czerwca 2025 12:51

​Get Back To Feeling Like You, Faster.

Rehabilitation and recovery from injuries can be challenging.<br></p><p>Super Patches may offer on-the-go relief from minor aches and pains in muscles and joints, commonly associated with exercise, chores, and daily activities. Also, Super Patches may assist in better balance and stability – key components to maintaining wellbeing.

Zobacz ofertę
Opublikowane: 20 maja 2024 15:24
Wygasa: 20 maja 2025 15:24

Super Patch Informacje o firmie

Ogólne informacje

Plastry Super Patch harmonizują ludzki układ nerwowy w zaledwie kilka minut. To rewolucyjna metoda, powstała w wyniku 20 lat intensywnych badań, pozwala zapisać na plastrach odpowiednie instrukcje i wysłać je do mózgu. Na powierzchni plastrów znajduje się trójwymiarowy kod QR, który stymuluje receptory na skórze. Neotransmitery znajdujące się w naszej skórze przesyłają odpowiednie informacje do mózgu stymulując odporność, wytrzymałość psychiczną i fizyczną. To innowacyjne rozwiązanie nie zawiera leków ani innych aktywnych składników.Superpatch to zaawansowana technologia oparta na unikatowej metodzie VTT (Vibrotactile Trigger Technology), która resetuje i optymalizuje neuronalne kody w Twoim organizmie. Wyobraź sobie, jak będzie funkcjonował Twój organizm, gdy umysł i ciało pracować będą w pełnej harmonii! Zainwestuj w swoje zdrowie już dziś dzięki Plastrom Superpatch. - 100% Naturalność: zero leków, zero niepotrzebnej chemii. Natychmiastowe Działanie: odczuj poprawę tu i teraz. Bezpieczeństwo: dla dzieci, kobiet w ciąży oraz osób z alergiami. Dostępność: prosta aplikacja i przystępna cena.

350 Britannia Road East Unit 1 Mississauga ON

Filmy

Super Patch Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?